Публічна інформація

Головна

Рішення №08

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

05.02.2019 № 08
Про погодження звіту про роботу
адміністративної комісії при виконавчому
комітеті Зеленівської селищної ради за 2018 рік

Керуючись пунктом 1 статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 213, 219 кодексу України про адміністративні правопорушення, виконком Зеленівської селищної рад

В И Р І Ш И В:

1. Погодити звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Зеленівської селищної ради за 2018 рік (додається).
2.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення даного рішення на офіційному веб – сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Уманського О.Г., голову комісії.Селищний голова О.С. Семчишина


ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому
05.02.2019 № 08

Звіт
про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті
Зеленівської селищної ради за 2018 рік

У своїй роботі адміністративна комісія при виконкомі Зеленівської селищної ради керувалася кодексом України про адміністративні правопорушення ( КУпАП), Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Конституцією України, рішенням Зеленівської селищної ради від 30.09.2011 року № 127 «Про встановлення та затвердження «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Зеленівської селищної ради», Положенням про адміністративні комісії Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної ради Української РСР за № 5540 від 09.03.1988 року, рішенням виконкому селищної ради № 34 від 10.05.2016 «Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Зеленівської селищної ради», іншими нормативно – правовими актами у відповідній сфері.
Протягом 2018 року адміністративна комісія при виконавчому комітеті Зеленівської селищної ради відпрацювала 10 робочих засідань, на яких було розглянуто 14 справ про адміністративні правопорушення громадянами, за порушення 152 статті КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів», частини 2 статті 156 КУпАП «Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами».
По 14 справам адміністративною комісією було винесено постанови про притягнення громадян до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 5440 гривень. Вся сума штрафів сплачена в повному обсязі.


Заступник селищного голови
з питань діяльності виконкому О.Г. Уманський

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту