Публічна інформація

Нові оголошення

Головна

Рішення №449

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

22.02.2019 № 449

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення в постійне
користування земельної ділянки
релігійній громаді

Розглянувши клопотання адміністратора храму «Різдва Пресвятої Богородиці» смт Зеленівка, проект землеустрою, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, статтями 12, 92,116, 122,123 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А: 

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у постійне користування Релігійній громаді (Парафія) «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Греко-Католицької церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних (під парафіяльний будинок ) земельної ділянки площею 0, 0645 га, розташованої за адресою: смт Зеленівка вулиця Гагаріна, 11, Дніпровського району, м. Херсона.

Кадастровий номер земельної діляннки 6510165600:02:001:0779.
2.Передати у постійне користування Релігійній громаді (Парафія) «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Греко-Католицької церкви для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних (під парафіяльний будинок ) земельну ділянку площею 0, 0645 га, яка розташована за адресою: смт Зеленівка вулиця Гагаріна, 11, Дніпровського району, м.Херсона.
3.Релігійній громаді (Парафія) «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Греко-Католицької церкви у двохмісячний термін із моменту прийняття рішення оформити у визначеному порядку документи, що засвідчують право постійного користування земельною ділянкою, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України.
4.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

449

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту