Публічна інформація

Нові оголошення

Головна

Проект рішення 04/03-2

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
L СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2019

Про переукладення договору
оренди комунального майна
з ПрАТ «Київстар»

У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди комунального майна від 30.04.2019, згідно листа ПрАТ «Київстар» від 18.02.2019
№ 3755/08, керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, відповідно до пункту 5 Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна, затвердженого рішенням селищної ради від 25.09.2009 №464 «Про питання передачі комунального майна в оренду», на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Зеленівської селищної ради переукласти договір з ПрАТ «Київстар» строком на 2 роки 11 місяців.
1.1. Голові Зеленівської селищної ради Семчишиній О.О. переукласти договір оренди комунального майна з ПрАТ «Київстар».
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.)та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).


Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту