Публічна інформація

Нові оголошення

Головна

Проект рішення 04/03-3

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
L СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2019 №

Про відмову акціонерному товариству «Херсонобленерго» в наданні дозволу на розроблення землевпорядної документації щодо відведення в оренду земельної ділянки

Розглянувши клопотання акціонерного товариства (АТ) «Херсон обленерго», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12, 93, 100, 122, 123 Земельного кодексу України, статей 20, 22, 50, 551 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада,

В И Р І Ш И Л А :

1. Відмовити акціонерному товариству «Херсонобленерго» в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки орієнтовною площею 0,0396 га, на час реконструкції ПЛ-0,4 кВ від існуючої опори № 3 Л-1 КТП-1103 до існуючої опори № 30 Л-1 КТП -1103, яка розташована в смт Зеленівка, по вул. І.Мазепи та вул. Таврійській, для приєднання електроустановок житлового будинку за адресою: смт Зеленівка, вул. Таврійська,160, на підставі статті 123 Земельного кодексу України (відсутність письмової згоди землекористувачів на встановлення опор).
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту