Головна

Рішення №11

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я
05.03.2019 № 11

Про погодження звіту КП «Теплокомунгосп»
про виконання заходів щодо контролю за
дотриманням мешканцями Зеленівської селищної
ради поливного сезону з поливу зелених насаджень
на території селищної ради протягом весняно –
літнього та осіннього періоду 2018 року

Керуючись статтею 17, пунктами 1,2 статті 29, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист КП «Теплокомунгосп» та заслухавши інформацію директора КП «Теплокомунгосп» Черепіна В.І., виконком Зеленівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити звіт КП «Теплокомунгосп» про виконання заходів щодо контролю за дотриманням мешканцями Зеленівської селищної ради поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2018 року (додається) та визнати роботу комунального підприємства «Теплокомунгосп» у відповідному напрямку за 2018 рік задовільною.

Селищний голова О.С. Семчишина


ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому селищної ради
05.03.2019 №11

Звіт
КП «Теплокомунгосп» про виконання заходів щодо контролю за дотриманням мешканцями Зеленівської селищної ради поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2018 року


Комунальне підприємство «Теплокомунгосп» здійснює послуги з централі¬зованого водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Зеленівської селищної ради на підставі ліцензії, виданою Херсонською обласною державною адміністрацією № 426 від 20.07.2015 р.
Робота комунального підприємства „Теплокомунгосп" направлена на забезпечення послугою з водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів в смт. Зеленівка, сел. Сонячне, с. Петрівка, с. Богданівка.
Чисельність, якому надаються послуги централізованого водопо-стачання, складає:
- смт. Зеленівка - 2363 абонентів;
- сел. Сонячне - 295 абонентів,
- с. Петрівка - 135 абонентів ,
- с. Богданівка – 190 абонентів,
Централізованого водовід¬ведення - 166 абонентів.
Водозабезпечення здійснюється цілодобово з підземних джерел на території селищної ради.
Договорами на надання послуг охоплено 98% абонентів. Відсоток сплати за надані послуги складає – 80 %.
На виконання нормативно правових актів України у сфері надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, водовідведення, затверджених постановою КМУ від 21.07.2005 № 630 та рішення виконавчого комітету селищної ради від 13.03.2018 № 18 «Про затвердження поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2018 року», працівниками КП «Теплокомунгосп» вживалися систематичні заходи, спрямовані на дотримання мешканцями селищної ради поливного сезону з поливу зелених насаджень.
З метою рівномірного розподілу питної води контролерами КП «Теплокомунгосп» постійно проводилася інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення стосовно обов’язкового дотримання режиму поливу зелених насаджень.
Також протягом 2018 року було:
- заключено договори реструктуризації - 3 шт., із них виплачено -3шт.;
- видано 20 попереджень щодо порушення режиму поливу зелених насаджень, а саме:
смт. Зеленівка –10 ;
селище Сонячне – 4;
село Богданівка – 3;
село Петрівка – 3,

Проводилась роз’яснювальна робота про сплату заборгованості за комунальні послуги, що надає комунальне підприємство «Теплокомунгосп» та пропонувалася можливість укладання договору реструктуризації.
З метою у неможливості випадків несанкціонованого відбору води залишається актуальним питання щодо винесення лічильників обліку води на центральну мережу водопостачання.

Директор КП «Теплокомунгосп» В.І.Черепін

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту