Головна

Рішення №15

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

05.03.2019 № 15

Про закінчення опалювального
періоду 2018/2019 років

Згідно пункту 2 частини 3 статті 16 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», взявши до уваги рішення виконкому селищної ради № 01 від 15.01.2019 «Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв, послуг з водопостачання та водовідведення, споживання природного газу у фізичних обсягах по установам виконкому Зеленівської селищної ради на 2019 рік», керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Вважати строком закінчення опалювального періоду 2018/2019 років по адміністративній будівлі виконкому Зеленівської селищної ради день – 29 березня 2019 року або при досягненні середньодобової температури повітря + 8 С0 і вище на протязі трьох днів.
2.Довести дане рішення до відома АТ «Херсонгаз» та ТОВ «Регіонгаз» - з метою пломбування систем газопостачання топічної до наступного опалювального періоду та складання звітів за спожитий природній газ.
3.Забезпечити повірку необхідного обладнання топічної адмінбудівлі до наступного опалювального періоду.
4.Головному бухгалтеру виконкому Зеленівської селищної ради Галенко Г.Д. забезпечити фінансування на проведення планових повірок обладнання топічної адмінбудинку виконкому селищної ради в межах затверджених бюджетних призначень.
5. Відповідальність за виконання рішення покласти на відповідального за газове господарство топічної адміністративної будівлі виконкому селищної ради, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету, Уманського О.Г.
6. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту