Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LХХIV сесія Рішення №725

Рішення №725

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХХІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________


Р І Ш Е Н Н Я

06.10.2015 № 725

Про поновлення термінів
дії деяких пунктів
рішень селищної ради .

Розглянувши заяви громадян, на підставі рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", статтею 12,118 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Поновити термін дії деяких пунктів рішень селищної ради про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), наступним громадянам згідно поданих заяв:
1.1.Марчук Михайлу Івановичу - пункт 1 додатку 1 до рішення селищної ради від 29.10.2010 № 632 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій та проектів землеустрою» на два роки з моменту прийняття даного рішення.
1.2.Присяжній Оксані Миколаївні - пункт 8 додатку 2 до рішення селищної ради від 25.11.2011 № 150 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою та виготовлення технічних документацій » на два роки з моменту прийняття даного рішення.
1.3.Плаксі Наталії Володимирівні - пункт 5 додатку до рішення селищної ради від 30.03.2012 № 220 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації та розробку проектів землеустрою» на два роки з моменту прийняття даного рішення.
1.3.Матвієнко Марині Володимирівні - пункт 6 додатку 2 до рішення селищної ради від 30.05.2008 № 279 «Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою, на збір матеріалів погодження місця розміщення об’єктів та передачу у власність земельних ділянок» на два роки з моменту прийняття даного рішення.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Альберті Н.В./

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту