Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LХХIV сесія Рішення №726

Рішення №726

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХХІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

06.10.2015 № 726

Про надання дозволу на розробку
проекту землеустрою щодо відведення
в постійне користування земельної
ділянки релігійній громаді

Розглянувши клопотання адміністратора храму «Різдва Пресвятої Богородиці» смт Зеленівка, правоустановчі документи, на підставі рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ??Про місцеве самоврядування в Україні??, статтями 12, 92,116, 122,123 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати Релігійній громаді (Парафія) «Різдва Пресвятої Богородиці» Української Греко-Католицької церкви смт Зеленівка, Дніпровського району, м.Херсона дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування із земель комунальної власності (землі житлової та громадської забудови) земельної ділянки орієнтовною площею 500 кв.м за адресою: смт Зеленівка вулиця Гагаріна,11, під парафіяльний будинок, який належить згідно рішення Дніпровського районного суду від 18.08.2015 Релігійній громаді на праві власності в порядку набувальної давності.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Строк дії дозволу на розробку проекту землеустрою становить 2 роки з моменту прийняття даного рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту