Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ІХ сесія Рішення №91

Рішення №91

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я


27.05.2015 № 91
Про припинення
терміну дії договору
оренди земельної
ділянки

Розглянувши заяву гр. Гажур В.В., відповідно до статей 12,93,141 Земельного кодексу України, статей 31,32 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Припинити термін дії договору оренди, укладеного Зеленівською селищною радою з громадянином Гажур Віктором Вікторовичем на земельну ділянку площею 0,0096 га (землі житлової та громадської забудови), яка знаходиться за адресою: смт Зеленівка, провул. Херсонський, 3 та надавалися під розширення присадибної ділянки.Право оренди на земельну ділянку (кадастровий номер 6510165600:02:001:0222) зареєстровано в Реєстраційній службі Дніпровського районного управління юстиції у м. Херсоні від 04.11.2013 за номером 3319988.
2.Спеціалісту- землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. підготувати угоду про припинення терміну дії договору оренди, зазначеному у пункті 1 цього рішення.
3.Гр. Гажур В.В. відповідно до вимог чинного законодавства:
3.1.Здійснити державну реєстрацію угоди про припинення права оренди на земельну ділянку, вказану в пункті 1.
3.2.Звернутися до ДПІ у м. Херсоні Головного Управління ДФС у Херсонській області для здійснення повного розрахунку по орендній платі за період включно до моменту державної реєстрації угоди про припинення дії договору оренди земельної ділянки.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

91

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту