Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХVІІІ сесія Рішення №156

Рішення №156

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.12.2021 15.12.2016 № 156

Про затвердження програми
«Соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної
ради на 2017 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рекомендації постійної комісії з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити програму «Соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради на 2017 рік » (додається ).
2.Рішення селищної ради набирає чинності з 01.01.2017.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів ( Красько О.І.).

 

Селищний голова О.С. Семчишина

Затверджено
Рішення селищної ради
15.12.2016 № 156

Програма
соціально-економічного розвитку території Зеленівської селищної ради
на 2017 рік

1. Розроблення містобудівної документації (генеральних планів) селища Сонячне, сіл Богданівка та Петрівка.
2. Розробка детального плану території орієнтовною площею 9 га під розміщення КНС по вул. Сагайдачного (колишня Пархоменка) в смт Зеленівка, м. Херсона, Херсонської області.
3. Облаштування та введення в експлуатацію нової артезіанської свердловини № 20- 357 в селі Богданівка (електрифікація свердловини).
4. Будівництво нових та поточний ремонт існуючих мереж вуличного освітлення в смт Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
5. Проведення капітального ремонту приміщень спортзалу будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52.
6. Проведення капітального ремонту мереж водопостачання приміщень будівлі за адресою:смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52.
7. Проведення капітального ремонту мереж водовідведення приміщень будівлі за адресою:смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52.
8. Ямковий (поточний) ремонт центральних транспортних доріг з асфальтним покриттям в смт Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
5. Влаштування зупиночних павільйонів по вул. Б. Хмельницького та Шкільній в смт Зеленівка.
З метою створення умов для соціального захисту населення, підтримки інвалідів, ветеранів ВВВ, воїнів інтернаціоналістів, розвитку фізичної культури та спорту, самоорганізації населення і охорони громадського порядку, благоустрою території ради, Зеленівською селищною радою розроблено низку програм на 2017 рік, а саме: «Ветеран», «Забезпечення підтримки інвалідів на території Зеленівської селищної ради», «Організації роботи спортивних заходів в селищі Зеленівка», «Органів самоорганізації сільських комітетів в селах Сонячне, Богданівка, Петрівка Зеленівської селищної ради в межах їх територій», «Організація роботи та утримання органу самоорганізації населення і охорони громадського порядку на території Зеленівської селищної ради», «Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради».

Селищний голова О.С. Семчишина

156

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту