Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХVІІІ сесія Рішення №159

Рішення №159

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

15.12.2016 № 159
Про передачу в безстрокове
безоплатне користування
до КП «Теплокомунгосп»
основних засобів


Розглянувши лист комунального підприємства «Теплокомунгосп» від 06.12.2016 № 162 щодо передачі до КП «Теплокомунгосп» в безстрокове
безоплатне користування основних засобів для подальшого використання, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтею 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, згідно рішення від 24.06.2016 № 98 «Про затвердження Положення про порядок списання майна та безоплатної передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади Зеленівської селищної ради», враховуючи рекомендацій постійних депутатських комісій з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та комісії з питань бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати до КП «Теплокомунгосп» в безстрокове безоплатне користування купол водонапірної башти (інвентарний номер 103110023) вартістю 10000,00 грн.. для подальшого використання.
2. Створити комісію з прийняття - передачі в безстрокове безоплатне користування від Зеленівської селищної ради основного засобу для подальшого використання до КП «Теплокомунгосп» та затвердити її персональний склад згідно з додатком 1.
3. Комісії в термін до 28.12.2016 року здійснити прийняття – передачу майна,
зазначеного в пункті 1.
4. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Уманського О.Г.
5. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
6. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.)та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

 Додаток

159

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту