Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХVІІІ сесія Рішення №161

Рішення №161

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я


15.12.2016 № 161

Про впорядкування умов оплати праці селищного голови та заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету на 2017 рік

У відповідності до статей 144, 146 Конституції України, керуючись статтею 25, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.06 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Дозволити наступні виплати селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету на 2017 рік:
1.1. Надбавку за вислугу років, як посадовим особам місцевого самоврядування, згідно чинного законодавства.
1.2.Доплату за ранг як посадовим особам місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства.
1.3. Матеріальної допомоги на оздоровлення (при наданні щорічної відпустки) та матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує середньомісячної заробітної плати.
2. Щомісячно проводити преміювання селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконкому в розмірі до 150 відсотків від посадового окладу, у межах затвердженого фонду оплати праці на.2016 рік.
3. Здійснювати преміювання селищному голові та заступнику селищного голови з питань діяльності виконкому до державних і професійний свят та ювілейних дат у межах затвердженого фонду оплати праці у 2017 році.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).

Селищний голова О.С. Семчишина

161

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту