Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХІІІ сесія Рішення №198

Рішення №198

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

31.03.2017
№ 198
Звіт голови Зеленівської селищної ради
про роботу виконавчого комітету
за 2016 рік.

Заслухавши та обговоривши звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2016 рік, селищна рада відмічає, що депутатами, членами виконкому, працівниками апарату виконкому селищної ради проводилася належна робота щодо розвитку та благоустрою населених пунктів Зеленівської селищної ради. Своєчасно визначалися цілі та пріоритети щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади, приймалися заходи щодо підтримки найуразливіших верств населення, покращення рівня життя громадян на території Зеленівської селищної ради. Керуючись пунктом 9 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2016 рік взяти до відома (додається).
2. Депутатам Зеленівської селищної ради, членам виконавчого комітету та працівникам установи апарату виконкому в 2017 році:
2.1. Продовжити роботу щодо подальшого соціального та економічного розвитку територіальної громади селищної ради, покращення благоустрою населених пунктів та поліпшення умов проживання громадян на території селищної ради.
2.2.Виконувати заходи щодо наповнення селищного бюджету в 2017 році, затверджені розпорядженням селищного голови від 21.02.2017 № 12 «Про план заходів щодо наповнення селищного бюджету, економного і раціонального використання коштів та забезпечення реалізації рішення селищної ради від 15.12.2016 № 157 «Про селищний бюджет на 2017 рік».
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконання рішення покласти на постійні депутатські комісії.


Селищний голова О.С. Семчишина

ЗВІТ
голови Зеленівської селищної ради
про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2016 рік.

Всім здобуткам минулого року ми маємо завдячувати, перш за все праці та наполегливості працівників апарату виконкому селищної ради, депутатів, членів виконавчого комітету, комунального підприємства «Теплокомунгосп», платникам податків до селищного бюджету, підприємцям, громадським організаціям та активним громадянам, яким не байдужа доля нашої територіальної громади.
У своїй діяльності Зеленівська селищна рада керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Бюджетним Кодексом України, Земельним кодексом та іншими законодавчими актами.
За 2016 рік було проведено 16 сесій селищної ради VІІ скликання. Із них для вирішення нагальних питань щодо благоустрою населених пунктів селищної ради, на виконання програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та вирішення інших термінових питань було проведено 4 позачергових сесії.
Взагалі протягом 2016 року було прийнято 125 рішень селищної ради, в яких розглядалися питання затвердження бюджету селищної ради та внесення змін до нього, затвердження програм, які направлені на соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради та вирішення інших питань життєдіяльності територіальної громади .
Селищна рада, приймаючи рішення, що впливають на господарські та адміністративні відносини, діє як регуляторний орган. У зв’язку з цим діяльність апарату виконкому селищної ради повинна відповідати вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». На виконання основних принципів державної регуляторної політики, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконкомом селищної ради протягом 2016 року проводилася робота у декількох напрямках:
- встановлення єдиного підходу до забезпечення здійснення державної регуляторної політики;
- оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності та документів, підготовлених у процесі здійснення державної регуляторної політики.
З метою інформування громадськості та залучення її до регуляторної діяльності на офіційному веб-сайті Зеленівської селищної ради та в друкованих засобах масової інформації постійно оприлюднюється інформація щодо діючих регуляторних актів, проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу. Протягом звітного періоду були прийняті наступні рішення Зеленівської селищної ради, розробка проектів яких здійснювалась відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» :


1. «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради»;
2. «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради»;
3. «Про створення цільового фонду селищної ради «Створення і розвиток інженерно - транспортної та соціальної інфраструктури на території Зеленівської селищної ради на 2016-2020 роки» та затвердження положення про нього.
4. «Про затвердження програми «Розроблення містобудівної документації населених пунктів, розташованих на території Зеленівської селищної ради на 2016-2020 роки».

В зв*язку з дією статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», зменшилася кількість звернень громадян щодо приватизації земельних ділянок. В кінці минулого року були завершені роботи по розробці та коригуванню Генерального плану смт. Зеленівка, який був затверджений рішенням селищної ради від 05.01.2017 року.
При умові завершення в 2017 році робіт по розробці та затвердженню плану зонування смт Зеленівка, у жителів селища буде можливість надалі приватизувати свої земельні ділянки та проводити інші землевпорядні роботи.
За звітний період проведено дванадцять засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 74 питання. Головні з них це питання затвердження заходів по наведенню санітарного порядку на території селищної ради, затвердження лімітів споживання енергоносіїв, послуг з водопостачання та водовідведення та споживання природного газу, затвердження поливного сезону з поливу зелених насаджень та інші.
За 2016 рік до установи виконкому Зеленівської селищної ради звернулося 2813 громадян. Робота зі зверненнями громадян ведеться відповідно до Закону України «Про звернення громадян» в межах делегованих повноважень та спрямована на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»
Провівши статистично-аналітичний аналіз роботи виконавчого комітету щодо звернень громадян, виявлено, що в зверненнях порушувалися питання соціально-побутових проблем, індивідуального будівництва та благоустрою, присвоєння поштової адреси, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, підопічним дітям, розглядалися заяви по земельним питанням, щодо оформлення субсидій, проводилася реєстрація актів цивільного стану та нотаріальних дій.
За наданням матеріальної допомоги протягом 2016 року звернулося 134 громадян. Згідно Програм надано матеріальної допомоги на суму 55924 грн. (п’ятдесят п’ять тисяч дев’ятсот двадцять чотири гривні.
По земельним питанням надійшло - 52 заяви, із них:
- 9 заяв про припинення дії договору оренди;
- 8 заяв на розробку проекту землеустрою;
- 17 заяв про поновлення терміну дії;
- 14 заяв про взяття на облік щодо виділення земельної ділянки для індивідуальної забудови, як учасникам АТО та 5 заяв, як переселенцям з тимчасово окупованої території України, Донецької області.
За 2016 рік проведено 9 реєстрацій шлюбу, видано 19 свідоцтв про народження та 25 свідоцтв про смерть, за здійсненням нотаріальних дій (доручень) звернулося 95 осіб.
За довідками про склад сім’ї та місце проживання звернулося - 1863 особи, про наявність земельних ділянок - 532 особи, про перейменування вулиць -7 осіб, про надання адресної допомоги для придбання твердого палива та скрапленого газу -31особа.
По питанням присвоєння поштової адреси, індивідуального будівництва та благоустрою за 2016 року звернулося 25 осіб.
За 2016 рік до виконкому Зеленівської селищної ради надійшло 19 скарг від громадян. Головні питання, які порушувалися, це вжиття заходів щодо ремонту електромережі та непридатності для споживання води в селі Богданівка, ремонт доріг та зовнішнє освітлення сіл та селищ, питання по розробці генерального плану смт. Зеленівка, приватизації земельних ділянок, питання неналежного перевезення мешканців з смт. Зеленівка до м. Херсона і т.д. Всі скарги розглянуті. Направлені листи в різні інстанції згідно компетенції та надані відповіді громадянам згідно чинного законодавства.
За минулий рік до виконкому селищної ради надійшло вхідної кореспонденції - 493 листи, із них з прокуратури м. Херсона – 26, судових установ – 44, з управління юстиції – 4, інші – 419 листів. В тому числі до виконкому селищної ради надійшло 3 запити згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації». На всі листи та запити своєчасно були надані відповіді.

За 2016 рік до загального та спеціального фондів селищного бюджету
надійшло 3742169,32 грн., у тому числі інша субвенція в розмірі 324384,00 грн., власних доходів загального фонду 3355059,80 грн., та доходи спеціального фонду в сумі 62725,52 грн..
Бюджетом на 2016 рік були заплановані надходження в сумі - 2211600,00 грн.
але за рахунок збільшення доходної частини на протязі року отримали кошти у сумі 2934100,00 грн.
Таким чином доходна частина селищного бюджету
збільшена на суму 947500,00 грн.
В тому числі:
акцизний податок з фізичних осіб – 40,0%
орендна плата за землю з юридичних осіб -140,0
земельний податок з фізичних осіб – 150,0
орендна плата за землю з фізичних осіб - 20,
єдиний податок з фізичних осіб - 587,9
єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, - 50,0


Доходна частина бюджету Зеленівської селищної ради за 2016 рік виконана на 109,5 %. (план 3063500,00 грн., надійшло 3355059,80 грн.).
Планові показники по доходах виконано на:
105,8 - акцизний податок з фізичних осіб;
259,7%- земельний податок з юридичних осіб;
105,2%- орендна плата за землю з юридичних осіб;
109,2%- земельний податок з фізичних;
108,7 %- орендна плата за землю з фізичних осіб;
107 % - єдиний податок з фізичних осіб;
132,5% - єдиний податок з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75відсотків, не виконано по причині поквартальної сплати даного виду податку;
100,3% - надходження від орендної плати за користування цілісними майновим комплексом та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності, не виконано у зв’язку із заборгованістю по орендній платі ТОВ «ТЕКО-ЛТД»;

Планові показники по доходах за 2016 рік в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року виконано по:

- акцизному податку з фізичних осіб збільшено на суму 103,2 тис. грн.
- земельному податку з юридичних осіб збільшено на суму 22,7 тис.грн.
- орендній платі за землю з юридичних осіб збільшено на суму 214,8 тис.грн.;
земельному податку з фізичних збільшено на суму 323,7 тис.грн.
- орендній платі за землю з фізичних осіб збільшено на суму 31,7 тис.грн.
- єдиному податку з фізичних осіб збільшено на суму 673,9 тис.грн;
- єдиному податку з юридичних осіб зменшено на суму 3,3 тис.грн;
- єдиному податку з сільськогосподарських товаровиробників, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75відсотків, збільшено на суму 105,4 тис. грн;
- надходження від орендної плати за користування цілісними майновим комплексом та іншим майном, що знаходиться у комунальній власності єдиний податок з фізичних осіб зменшено на суму 1,6 тис.грн;

До спеціального фонду селищного бюджету надійшло 62725,52 грн. з них:
-від отримання благодійних внесків – 9047,00 грн.;
-надходження коштів від пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту – 556,30 грн.;
-надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством – 31784,60 грн.;
-інші надходження бюджетних установ ( від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів) 21337,62 грн.
Видаткова частина селищного бюджету складає 3466860,76 грн.,
у тому числі:
загального фонду 2641168,38 грн.,
спеціального фонду 825692,38 грн.
Селищною радою на 2016 рік затверджено 14 програм,
на виконання яких використано кошти у сумі 2 159 453,4 грн., із них по програмам:
1. «Ветеран», кошти були направленні у сумі 15860,10 грн. на придбання: вінків та корзин для покладання до меморіалів та могил воїнів визволителів, на продуктові набори воїнам - інтернаціоналістам до Дня виведення військ з Афганістану, продуктові набори ветеранам ВВВ до дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
2.“Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради» ” - надавалася матеріальна допомога малозабезпеченим сім’ям у сумі 49574,25 грн.(67 особам по 300,00 грн., 3 особі по 1000 грн. , 52 особам по 500,00 грн., 1 особі - 400,00 грн.), матеріальна допомога на поховання у сумі - 424,64 грн.
3“Соціальний захист дітей-сиріт, що знаходяться під опікою» , надавалася матеріальна допомога в сумі 6009,00 грн. 12 особам по 500 грн.

4“Забезпечення підтримки інвалідів на території селищної ради», було придбано продуктові пакети на суму 10000,00 грн. (50 особам по 200,00 грн.);

5“Утримання органу самоорганізації населення і охорони громадського порядку на території Зеленівської селищної ради», кошти направлено на матеріальне заохочення раднику з питань самоорганізації населення у сумі 21059,64 грн. та придбання канцтоварів на суму 971,17 грн.;

6.«Утримання органу самоорганізації сільських комітетів в селах Богданівка, Петрівка та селищі Сонячне», кошти направлено на матеріальне заохочення головам сільських комітетів с. Сонячне, с. Богданівка, с. Петрівка у сумі 18300,00 грн.;

7.«Організація роботи спортивних заходів в смт. Зеленівка», кошти направлено на заробітну плату та нарахування на заробітну плату та на придбання спортивного інвентарю в сумі 20244,5 грн.

8.«Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради», видатки становлять у сумі 1 010 643,21 грн. , кошти направлені на:
1.Благоустрій населених пунктів селищної ради;
2. Поточний ремонт мереж вуличного освітлення в смт. Зеленівка, в сумі
528 145,52 грн.;
Поточний (ямковий) ремонт доріг з асфальтовим покриттям в селищі Сонячне, селах Богданівка, Петрівка, в сумі 166489,66 грн.;
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення вулиць в смт. Зеленівка у сумі 20602,80 грн.;
Поточний ремонт вул. Матросова смт. Зеленівка в сумі 198838,23 грн.;
На оплату зовнішнього освітлення вулиць смт. Зеленівка кошти направлені КП «Херсонміськсвітло» в сумі 38565,95 грн.

9. „Підтримка органів самоорганізації населення - квартальних комітеті Зеленівської селищної ради», кошти направлені на матеріальне заохочення головам квартальних комітетів в сумі 129 384,00 грн.;

10.«Підтримка КП «Теплокомунгосп» на території Зеленівської селищної ради на 2016 рік», надано фінансову підтримку на придбання обладнання та предметів довгострокового користування, кошти направлені на збільшення статутного фонду у сумі 130000 грн., а саме, придбані:
1. Водонапірна башта – 70000,00 грн.;
2. Насос ЕВВ-8-25-100, 4 шт. – 50795,04 грн.;
3. Насос ЕВВ- 6-10-110, 1 шт. – 9204,96 грн.;
Селищною радою надана дотація з метою погашення заборгованості за активну електроенергію в сумі 50000 грн.

11.«Розроблення містобудівної документації населених пунктів, розташованих на території Зеленівської селищної ради на 2016-2020 роки», кошти направлені на:
1. Розробку детального плану території під будівлею КНС № 1 по вул. Молодіжній , № 46 в смт Зеленівка, м. Херсона, Херсонської області в сумі - 46924,00 грн.;
2. На коригування генерального плану смт. Зеленівка м. Херсона Херсонської областіі у сумі - 55860,00 грн. ;

12. Програма розвитку земельних відносин та охорони земель
на території Зеленівської селищної ради на 2015-2016 роки та
Порядок використання коштів, які надходять від відшкодування
втрат виробництва при вилученні (викупі) сільськогосподарських
угідь, лісових земель та чагарників і зарахування до спеціального
фонду селищного бюджету» ;

13.«Соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради»:
- проведений капітальний ремонту покрівлі даху будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52, на суму 100000,00 грн;
- проведений капітальний ремонт електромереж приміщень в будівлі за адресою смт. Зеленівка, вул..Молодіжна, 52, на суму 55465 грн.;
- проведений капітальний ремонт приміщень спортзалу будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52, на суму 59838 грн.;
- проводилося виготовлення технічних умов на приєднання до електричних мереж артезіанської свердловини №357, яка знаходиться за адресою: м. Херсон, с. Богданівка, у сумі 1168,90 грн.;

14. «Питна вода Зеленівської селищної ради на 2012 – 2020 роки» ,
видатки становлять у сумі 328945,94 грн., кошти направлено на погашення основного боргу, згідно рішення господарського суду Херсонської області від 17 березня 2016 року, справа № 923/2096/15. Основний борг виник в наслідок кредиторської заборгованості за витрати, пов’язані за роботи по реконструкції артезіанських свердловин №20-298, №20-391, фінансування яких здійснювалося у 2012 році згідно загальнодержавної програми «Питна вода України на 2011-2020 роки» .

На території Зеленівської селищної ради функціонують дві загальноосвітні школи І –ІІІ ступенів, чотири дитячих дошкільних заклади, будинок культури в смт. Зеленівка, три клуби, п*ять фельдшерсько-акушерських пунктів,
комунальне підприємство «Теплокомунгосп».
КП «Теплокомунгосп» надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним установам та іншим споживачам. Працівниками підприємства обліковується 3181 особовий рахунок, в т. ч.:
в смт. Зеленівка – 2173,
в селищі Сонячне – 292,
в селі Богданівка – 193,
в селі Петрівка – 130.
Послуги по водопостачанню надаються безперебійно.

На закінчення хочу подякувати моїй команді, депутатам селищної ради, депутату Херсонської міської ради, членам виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організацій, комунальному підприємству «Теплокомунгосп», жителям нашого селища, тим, хто підтримував і допомагав виконавчому комітету селищної ради у виконанні заходів соціально-економічного розвитку територіальної громади селищної ради, тим, хто не словами а справами доводив свою небайдужість до становлення та розвитку нашої громади.
Сподіваюся на подальшу співпрацю і взаєморозуміння з кожним жителем громади, на свідомість і активність громадян.


Селищний голова О.С. Семчишина

198