Головна Регуляторна політика ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення проектів регуляторних актів – проектів рішень Зеленівської селищної ради

ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення проектів регуляторних актів – проектів рішень Зеленівської селищної ради

ЗВІТ
про результати проведення відкритого громадського
обговорення проектів регуляторних актів – проектів
рішень Зеленівської селищної ради:

«Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради».

смт Зеленівка
11.04.2017

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 11 квітня 2017року у приміщенні виконавчого комітету Зеленівської селищної ради проведено відкрите громадське обговорення проектів регуляторних актів –рішень Зеленівської селищної ради: «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради».
Відповідно до Закону України від 20.12.2016 № 1791- VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», місцеві ради в межах повноважень вирішують питання щодо встановлення місцевих податків та зборів.

Згідно до прийнятих законодавчих змін виникла необхідність розробки нормативно-правового актів, що забезпечуватиме виконання даного закону.
Виконавчим комітетом Зеленівської селищної ради підготовлені проекти регуляторних актів – рішень Зеленівської селищної ради: «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради».
Оприлюднення проектів регуляторних актів разом з аналізом регуляторного впливу здійснено шляхом розміщення у газеті «Прямо в руки» від 09.03.2017 № 10, а також на офіційному веб - сайті Зеленівської селищної ради (zeIenovka.org. ua.).
Учасники громадського обговорення ознайомилися із основними положеннями проектів рішень селищної ради та обговорили проблемні питання, які виникли у ході розгляду.
За період з 09.03.2017 по 11.04.2017 до виконкому селищної ради інших пропозицій від громадськості до проектів рішень селищної ради не надходило.
За результатами обговорень, проектів регуляторних актів – рішень Зеленівської селищної ради: «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради» та «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради» рекомендовано Зеленівській селищній раді прийняти за основу з урахуванням внесених пропозицій.

Головуючий зборів
селищний голова Семчишина О.С.

Секретар Плакса Н.В.