Головна Регуляторна політика ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення містобудівної документації - проекту плану зонування території

ЗВІТ про результати проведення відкритого громадського обговорення містобудівної документації - проекту плану зонування території

смт Зеленівка 21.04.2017

Відповідно до ст. 21Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України “Про основи містобудування” та Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України N 555 від 25 травня 2011 р. в газеті «Прямо в руки» від 23.03.2017 № 12 та на офіційному сайті Зеленівської селищної ради були опублікувані оголошення про оприлюднення проекту плану зонування території смт Зеленівка з метою отримання пропозицій та врахування зауважень до розробленої містобудівної документації- проекту плану зонування території смт Зеленівка.
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» 21 квітня 2017 року у приміщенні виконавчого комітету Зеленівської селищної ради проведено відкрите громадське обговорення проектумістобудівної документації - проекту плану зонування території смт Зеленівка, про час проведеннягромадськихобговорень (слухань) булоповідомлено в газеті «Прямо в руки» від 14.04.2017 № 15 та на офіційномусайтіЗеленівськоїселищної ради.

Учасників громадського обговорення ознайомили із основним кресленням містобудівної документації та основними задачами планувальної організації території селища, з метою визначення умов та обмежень використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон та обговорили проблемні питання, які виникли у ході розгляду.

За період з 22.03.2017 по 21.04.2017 до виконкому селищної ради не надходили звернення від громадськості до проекту плану зонування території смт Зеленівка.

За результатами обговорень, рекомендовано розробникам містобудівної документації ПрАТ «Херсон-Діпромісто» - винести на розгляд архітектурно-містобудівної ради проект плану зонування території смт Зеленівка.

Головуючий зборів
Селищний голова С.О.Семчишина

Секретар Л.І.Ліпська