Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХХVІ сесія Рішення №305

Рішення №305

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.01.2018 № 305
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду, відповідно до статей 12,40,91,103,116,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибних ділянок, громадянам за списком згідно з додатком.
2. Передати у власність громадянам земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибних ділянок, за списком згідно з додатком, указаним у пункті 1 рішення.
3. Зобов’язати громадян, указаних у додатку до цього рішення:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства , визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.4.Зберігати існуючі зелені насадження, проводити благоустрій та озеленення прилеглої території, не допускати негативного впливу на навколишнє природне середовище.
3.5.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
3.6. Зобов׳язати громадян, зазначених у пункті 2,4 додатку до цього рішення, протягом двох місяців із моменту прийняття рішення селищною радою зареєструвати право оренди на земельні ділянки в установленому законом порядку відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./

Селищний голова О.С.Семчишина

Додаток

305

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту