Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХХVІ сесія Рішення №306

Рішення №306

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.01.2018
№ 306
Звіт голови Зеленівської селищної ради
про роботу виконавчого комітету
за 2017 рік.

Заслухавши та обговоривши звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2017 рік, селищна рада відмічає, що депутатами, членами виконкому, працівниками апарату виконкому селищної ради проводилася належна робота щодо розвитку та благоустрою населених пунктів Зеленівської селищної ради. Своєчасно визначалися цілі та пріоритети щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади, приймалися заходи щодо підтримки найуразливіших верств населення, покращення рівня життя громадян на території Зеленівської селищної ради. Керуючись пунктом 9 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2017 рік затвердити (додається).
2. Депутатам Зеленівської селищної ради, членам виконавчого комітету та працівникам установи апарату виконкому в 2018 році:
2.1. Продовжити роботу щодо подальшого соціального та економічного розвитку територіальної громади селищної ради, покращення благоустрою населених пунктів та поліпшення умов проживання громадян на території селищної ради.
2.2.Виконувати заходи щодо наповнення, економного і раціонального використання коштів селищного бюджету в 2018 році та забезпечення реалізації рішення селищної ради від 22.12.2017 № 292 «Про селищний бюджет на 2018 рік».
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії Зеленівської селищної ради VІІ скликання.


Селищний голова О.С. Семчишина


ЗВІТ
голови Зеленівської селищної ради
про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2017 рік.

Всім здобуткам минулого року ми маємо завдячувати, перш за все праці та наполегливості працівників апарату виконкому селищної ради, депутатів, членів виконавчого комітету, депутата Херсонської міської ради, комунального підприємства «Теплокомунгосп», платникам податків до селищного бюджету, підприємцям, громадським організаціям та активним громадянам, яким не байдужа доля нашої територіальної громади.
У своїй діяльності Зеленівська селищна рада керується Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про звернення громадян», Бюджетним Кодексом України, Земельним кодексом та іншими законодавчими актами.

За 2017 рік було проведено 15 сесій селищної ради VІІ скликання. Із них для вирішення нагальних питань щодо благоустрою населених пунктів селищної ради, на виконання програми соціального захисту малозабезпечених верств населення та вирішення інших термінових питань було проведено 4 позачергових сесії.

Взагалі протягом 2017 року було прийнято 127 рішень селищної ради, в яких розглядалися питання затвердження бюджету селищної ради та внесення змін до нього, затвердження програм, які направлені на соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради та вирішення інших питань життєдіяльності територіальної громади .

Селищна рада, приймаючи рішення, що впливають на господарські та адміністративні відносини, діє як регуляторний орган. У зв’язку з цим діяльність апарату виконкому селищної ради повинна відповідати вимогам Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». На виконання основних принципів державної регуляторної політики, передбачених Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконкомом

селищної ради протягом 2017 року проводилася робота у декількох напрямках:
- встановлення єдиного підходу до забезпечення здійснення державної регуляторної політики;
- оприлюднення інформації про здійснення регуляторної діяльності та документів, підготовлених у процесі здійснення державної регуляторної політики.

З метою інформування громадськості та залучення її до регуляторної діяльності на офіційному веб-сайті Зеленівської селищної ради та в друкованих засобах масової інформації ( газета «Прямо в руки») постійно оприлюднюється інформація щодо діючих регуляторних актів, проекти регуляторних актів, аналізи регуляторного впливу. Протягом звітного періоду були прийняті наступні рішення Зеленівської селищної ради, розробка проектів яких здійснювалась відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» :


1. «Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради»;
2. «Про встановлення ставок земельного податку та визначення елементів його справляння і надання пільг по земельному податку на території Зеленівської селищної ради»;

На пленарному засіданні селищної ради від 05.01.2017 рішенням № 169 затверджено Генеральний план смт. Зеленівка.

Рішенням селищної ради від 23.06.2017 № 222 затверджено проект Плану зонування. На теперішній час мешканці смт Зеленівка мають змогу приватизувати свої земельні ділянки та проводити інші землевпорядні роботи.

Також 25.05.2017 було прийняте рішення № 213 «Про розроблення Генеральних планів та планів зонування селища Сонячне, сіл Богданівка та Петрівка» та виділені кошти на виконання зазначених робіт.

За звітний період проведено дванадцять засідань виконавчого комітету, на яких розглянуто 52 питання. Головні з них це питання затвердження заходів по наведенню санітарного порядку на території селищної ради, затвердження лімітів споживання енергоносіїв, послуг з водопостачання та водовідведення та споживання природного газу, затвердження поливного сезону з поливу зелених насаджень, надання матеріальної допомоги громадянам та інше.

За 2017 рік до установи виконкому Зеленівської селищної ради звернулося 2892 громадян. Робота зі зверненнями громадян ведеться відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та спрямована на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

Провівши статистично-аналітичний аналіз роботи виконавчого комітету щодо звернень громадян, виявлено, що в зверненнях порушувалися питання соціально-побутових проблем, індивідуального будівництва та благоустрою, присвоєння поштової адреси, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, підопічним дітям, розглядалися заяви по земельним питанням, щодо оформлення субсидій, проводилася реєстрація актів цивільного стану та нотаріальних дій.

За наданням матеріальної допомоги протягом 2017 року звернулася 201 особа.

По земельним питанням надійшло - 132 заяви, із них:
- 3 заяви про припинення дії договору оренди;
- 50 заяв на розробку проекту землеустрою;
- 27 заяв про затвердження проекту землеустрою;
- 12 заяв про поновлення терміну дії;
- 4 заяви про підтвердження об’єктів нерухомості на земельній ділянці та визначення кадастрових номерів;
- 14 заяв про взяття на облік щодо виділення земельної ділянки для індивідуальної забудови, як учасникам АТО;
- 22 заяви про надання інформації та інші земельні питання.

За 2017 рік проведено 12 реєстрацій шлюбу, видано 15 свідоцтв про народження та 27 свідоцтв про смерть, за здійсненням нотаріальних дій (доручень) звернулося 159 осіб.

За довідками про склад сім’ї та місце проживання звернулося – 1554 особи, про наявність земельних ділянок - 487 осіб, про перейменування вулиць – 21 особа, про надання адресної допомоги для придбання твердого палива та скрапленого газу – 16 осіб.
По питанням присвоєння поштової адреси, індивідуального будівництва та благоустрою, видачі технічних умов газифікації житлового будинку, про надання дозволу на проведення земельних робіт пов’язаних з ремонтом лінії водопроводу протягом 2017 року звернулося 23 особи, стосовно пасажирських перевезень – 9 осіб.

Протягом 2017 ріку було зареєстровано 293 депутатських актів підтверджень та обстежень умов проживання громадян.

За звітний період до виконкому Зеленівської селищної ради надходили скарги від громадян. Головні питання, які порушувалися це вжиття заходів щодо ремонту мереж електроосвітлення в смт Зеленівка; ремонту доріг та зовнішнього освітлення сіл та селищ; неналежне виконання послуг пасажироперевезень мешканців смт Зеленівка, селища Сонячне, сіл Богданівка, Петрівка до м. Херсона і т.д. Всі скарги своєчасно розглянуті. Направлені листи в різні інстанції згідно компетенції та надані відповіді громадянам. Виконавчий комітет селищної ради постійно протягом 2017 року звертався до керівництва міської ради, управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв*язку м. Херсона з проханням забезпечити виконання своїх обов*язків фірмою перевізника щодо належного пасажирського перевезення на цих маршрутах.

За 2017 рік до виконкому надійшло 16 запитів згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та 3 запити згідно Закону України «Про звернення громадян» . На всі запити своєчасно були надані відповіді.

За минулий рік до виконкому селищної ради надійшло вхідної кореспонденції - 407 листів від різних підприємств та установ та 489 заяв від громадян.

За 2017 рік до загального та спеціального фондів селищного бюджету
надійшло 6291298, 8 грн., у тому числі інша субвенція в розмірі 1621756,86 грн., власних доходів загального фонду 4053886,16 грн., та доходи спеціального фонду в сумі 14300,00 грн..

Бюджетом на 2017 рік були заплановані надходження в сумі – 3880500,00 грн., але на протязі року отримали кошти у сумі
4053886,16 грн.

Таким чином, доходна частина селищного бюджету виконана на 104,5%.

Селищною радою на 2017 рік затверджено 12 програм, на виконання яких використано кошти у сумі 4 660 000,00 грн., із них по програмам:


1.«Ветеран», кошти були направленні у сумі 17514,30 грн. На придбання: вінків та корзин для покладання до меморіалів та могил воїнів визволителів, на продуктові набори воїнам - інтернаціоналістам до Дня виведення військ з Афганістану, продуктові набори ветеранам ВВВ до дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні.


2.“Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради» ” - надавалася матеріальна допомога малозабезпеченим сім’ям у сумі 167105,35 грн.

3“Соціальний захист дітей-сиріт, що знаходяться під опікою» , надавалася матеріальна допомога в сумі 16024,00 грн. 16 особам по 1000 грн.

4“Забезпечення підтримки інвалідів на території селищної ради», було придбано продуктові пакети на суму 30000,00 грн. (60 особам по 500,00 грн.);

5“Утримання органу самоорганізації населення і охорони громадського порядку на території Зеленівської селищної ради», кошти направлено на матеріальне заохочення раднику з питань самоорганізації населення у сумі 46848,00 грн.;

6.«Утримання органу самоорганізації сільських комітетів в селах Богданівка, Петрівка та селищі Сонячне», кошти направлено на матеріальне заохочення головам сільських комітетів с. Сонячне, с. Богданівка, с. Петрівка у сумі 15250,00 грн.;

7.«Організація роботи спортивних заходів в смт Зеленівка», кошти направлено на заробітну плату та нарахування на заробітну плату та на придбання спортивного інвентарю в сумі 55 176,80 грн.

8.«Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради», видатки становлять у сумі 2 910 903,99 грн. , кошти направлені на:
1.Благоустрій населених пунктів селищної ради;
2. Поточний ремонт мереж вуличного освітлення в смт. Зеленівка, в сумі
894 627,08 грн.;
Поточний (ямковий) ремонт доріг з асфальтовим покриттям, в сумі 1 532 709,96 грн.;
Технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення вулиць в смт. Зеленівка у сумі 88 662,00 грн.;
Поточний ремонт проїзної частини вул. Овочева в смт. Зеленівка в сумі 107 742,48 грн.;
На оплату зовнішнього освітлення вулиць смт. Зеленівка кошти направлені КП «Херсонміськсвітло» в сумі 162 700,24 грн.

9. „Підтримка органів самоорганізації населення - квартальних комітетів Зеленівської селищної ради», кошти направлені на матеріальне заохочення головам квартальних комітетів в сумі 134 162,00 грн.;

10.«Підтримка КП «Теплокомунгосп» на території Зеленівської селищної ради на 2017 рік», надано фінансову підтримку з метою погашення заборгованості за активну електроенергію у сумі 142 000,00 грн.

11.«Розроблення містобудівної документації населених пунктів, розташованих на території Зеленівської селищної ради на 2016-2020 роки», кошти направлені на:
1. Розробку плану зонування території смт Зеленівка Дніпровського району м. Херсона у сумі 74 916,00 грн.
2. Розробку Генерального плану та плану зонування села Богданівка Дніпровського району м. Херсона у сумі 93 038,00 грн.
3 . Розробку Генерального плану села Петрівка Дніпровського району м. Херсона у сумі 51 056,00 грн.
4. Розробку проекту землеустрою щодо зміни і встановлення меж смт
Зеленівка, Дніпровського району, м. Херсона в сумі 52 926,14 грн.

12 .«Соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради»:
- проведення капітального ремонту приміщення спортзалу будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52, на суму 206 509,00 грн.;
- проведення капітального ремонту мереж водопостачання та водовідведення будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52, на суму 57 185,00 грн.
Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів».
- надано субвенцію на придбання паливно-мастильних матеріалів для пожежних автомобілів районного пожежного-рятувального підрозділу Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області у сумі – 26 000,00 грн.

На території Зеленівської селищної ради функціонують дві загальноосвітні школи І –ІІІ ступенів, чотири дитячих дошкільних заклади, будинок культури в смт. Зеленівка, три клуби, п*ять фельдшерсько-акушерських пунктів,
комунальне підприємство «Теплокомунгосп».

КП «Теплокомунгосп» надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним установам та іншим споживачам. Працівниками підприємства обліковується 3281 особовий рахунок, в т. ч.:
в смт. Зеленівка – 2193,
в селищі Сонячне – 290,
в селі Богданівка – 200,
в селі Петрівка – 135.
Послуги по водопостачанню надаються безперебійно.

На закінчення хочу подякувати моїй команді, депутатам селищної ради, депутату Херсонської міської ради, членам виконавчого комітету, керівникам підприємств, установ та організацій, комунальному підприємству «Теплокомунгосп», жителям нашого селища, тим, хто підтримував і допомагав виконавчому комітету селищної ради у виконанні заходів соціально-економічного розвитку територіальної громади селищної ради, тим, хто не словами а справами доводив свою небайдужість до становлення та розвитку нашої громади.
Сподіваюся на подальшу співпрацю і взаєморозуміння з кожним жителем громади, на свідомість і активність громадян.

Селищний голова О.С. Семчишина

306

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту