Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXXVІІ сесія Рішення №353

Рішення №353

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХVІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2012                                                                                    № 353

Про внесення змін та

поновлення строку дії

деяких пунктів рішень

селищної ради.

 

Розглянувши заяви громадян, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології,  керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ??Про місцеве самоврядування в Україні??, статтею 12,118 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до рішення селищної ради  від 29.10.2012 № 632 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій та проектів землеустрою» у пункт 1, в назву додатку 1 та в стовбець 6 додатку 1 замість слів « оренду під городництво» читати « оренду під розширення присадибної ділянки» стосовно відведення земельної ділянки в оренду гр. Вороніну В.М.             2.Поновити  строк  дії  пункту 3 додатку 1 рішення селищної ради  від 29.10.2012 № 632 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій та проектів землеустрою» стосовно  надання дозволу  на виготовлення технічної документації щодо відведення у власність та оренду  земельних ділянок гр.Вороніну Віктору Миколайовичу.

3. Поновити  строк  дії  пункту 3 додатку 1 рішення селищної ради  від 28.10.2011  № 140 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій та розробку проектів землеустрою» стосовно  надання дозволу  на виготовлення технічної документації щодо відведення у власність земельної ділянки  гр.Гусарову Віктору Анатолійовичу.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

Селищний голова                                                О.С.Семчишина