Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХХVІІІ сесія Рішення №320

Рішення №320

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

30.03.2018 № 320

Про прийняття на баланс Зеленівської
селищної ради витрат із будівництва
санітарної охоронної зони та встановлення
обладнання артезіанської свердловини
в с. Богданівка м. Херсона

З метою подальшого утримання артезіанської свердловини в с. Богданівка м. Херсона, керуючись статтею 26, підпунктом 1 пункту «а» частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рішення від 24.06.2016 № 98 «Про затвердження Положення про порядок списання майна та безоплатної передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади Зеленівської селищної ради», на підставі рішення виконавчого комітету Херсонської міської ради від 22.02.2018 року № 66 «Про передачу-прийняття витрат із будівництва санітарної охоронної зони та встановлення обладнання артезіанської свердловини в с. Богданівка м. Херсона, та прийняття її на баланс Зеленівської селищної ради, згідно акту прийняття – передачі основних засобів від 05.03.2018 року № 11 між управлінням капітального будівництва Херсонської міської ради та Зеленівською селищною радою, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти на баланс Зеленіської селищної ради витрати із будівництва санітарної охоронної зони та встановлення обладнання артезіанської свердловини в с. Богданівка м. Херсона балансовою вартістю 534710,88 (п’ятсот тридцять чотири тисячі сімсот десять) гривень 88 копійок.
2.Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Уманського О.Г.
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
4. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

320

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту