Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХХVІІІ сесія Рішення №324

Рішення №324

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

30.03.2018 № 324

Про припинення
терміну дії договору
оренди земельної
ділянки

Розглянувши заяву гр. Півньової Т.М, відповідно до статей 12,93,141 Земельного кодексу України, статей 31,32 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити термін дії договору оренди укладеного Зеленівською селищною радою з громадянкою Півньовою Тетяною Михайлівною - на земельну ділянку площею 0,0700 га (землі житлової та громадської забудови), яка знаходиться за адресою: смт Зеленівка, вул.Івана Мазепи (колишня вул.Кірова), 128 та надавалися під розширення присадибної ділянки, на підставі пункту 38 договору оренди - за взаємною згодою сторін. Право оренди на земельну ділянку (кадастровий номер-6510165600:02:001:0468) зареєстровано в Реєстраційній службі Дніпровського районного управління юстиції у м. Херсоні від 24.03.2015 за номером 9205321.
2. Спеціалісту- землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. підготувати угоду про припинення терміну дії договору оренди зазначеному у пункті 1 цього рішення.
3. Гр. Півньовій Т.М. відповідно до вимог чинного законодавства:
3.1. Здійснити державну реєстрацію угоди про припинення права оренди на земельну ділянку.
3.2. Звернутися до ГУ ДФС у Херсонській області для здійснення повного розрахунку по орендній платі за період включно до моменту державної реєстрації угоди про припинення права оренди земельної ділянки.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

324

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту