Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХХХVІІІ сесія Рішення №325

Рішення №325

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

30.03.2018 № 325

Про поновлення терміну дії
договору оренди земельної
ділянки

Розглянувши заяву гр. Хоменко О.О., відповідно до статей 12,93 Земельного кодексу України, статей 26 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Поновити термін дії договору оренди укладеного між Зеленівською селищною радою та громадянкою Хоменко Оленою Олександрівною (ідентифікаційний номер – 2612622303), на земельну ділянку площею 0,0038 га, га - під будівлею кіоску (землі житлової та громадської забудови), яка знаходиться по вул. Солідарності (Радянська), 60 в смт Зеленівка, строком на 5(п’ять) років з моменту закінчення строку його дії шляхом укладення додаткової угоди до договору оренди.
Кадастровий номер земельної ділянки- 6510165600:04:101:0007.
2. Спеціалісту–землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. у місячний термін із моменту прийняття селищною радою рішення підготувати додаткову угоду до договору оренди земельної ділянки.
3. Зобов’язати гр. Хоменко О.О. протягом двох місяців із моменту прийняття рішення зареєструвати право оренди в установленому законом порядку, відповідно до статей 125, 126 Земельного кодексу України.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

325

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту