Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLІ сесія Рішення №352

Рішення №352

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.06.2018 № 352

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд
та передачу її у власність
гр. Колесніченко С.В.

Розглянувши заяву гр. Колесніченко С.В. про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12, 81, 121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки площею в натурі (на місцевості) площею 0,1216 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташованої за адресою: смт Зеленівка, вул. Довженка, 25.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:02:001:0589.
2. Передати у власність гр. Колесніченко Світлані Василівні земельну ділянку площею 0,1216 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, розташовану за адресою: смт Зеленівка, вул. Довженка, 25, із земель комунальної власності.
3. Громадянці Колесніченко Світлані Василівні:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства, визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.4. Зареєструвати право власності на вказану земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

352

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту