Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLІ сесія Рішення №354

Рішення №354

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.06.2018 № 354

Про проект «Капітальний ремонт
будівлі фельдшерсько-акушерського
пункту Херсонська область,
м. Херсон, с. Петрівка, вул. Садова, 31»

З метою підвищення рівня надання вторинної медичної допомоги фельдшерсько-акушерським пунктом населенню села Петрівка м. Херсона, з метою створення безпечних та комфортних умов для функціонування лікувального закладу шляхом проведення капітального ремонту фельдшерсько-акушерського пункту (заміна покрівлі, утеплення та облаштування фасаду та фронтонів будівлі, заміні вікон на енергозберігаючі, заміні дверей, електромережі та освітлення будівлі, будівництво нового санвузлу та вигрібної ями) що дасть змогу уникнути аварійних ситуацій, значно скоротити витрати на енергоносії, забезпечити відповідний температурний режим у зимовий період та дотримання санітарно-гігієнічних умов, на підставі рішення XI сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання 03.03.2018 № 402 та розпорядження голови Херсонської обласної ради від 21.03.2018 № 59, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, керуючись пунктом 22
частини 1 статті 26, 34 «Про місцеве самоврядування в Україні» Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити проект «Капітальний ремонт будівлі фельдшерсько-акушерського пункту Херсонська область, м. Херсон, с. Петрівка, вул. Садова, 31».
2. В разі здобуття перемоги в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад сіл, селищ, міст Херсонської області, передбачити в селищному бюджеті на 2019 рік кошти у сумі 400 тис. грн. для співфінансування даного проекту.
3. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

354

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту