Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLІІ сесія Рішення №357

Рішення №357

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

27.07.2018 № 357

Про передачу у користування
та обслуговування ПАТ «Херсонгаз»
газових мереж

Розглянувши лист ПАТ «Херсонгаз» від 18.05.2018 №180518/7111/2999 зареєстрований виконавчим комітетом Зеленівської селищної ради 18.05.2018 року за № 176/02-17, керуючись статтями 26, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Правилами безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01.10.1997 року № 254, згідно рекомендацій постійних депутатських комісій з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та у зв*язку з виробничою необхідністю та з метою недопущення відключення газових мереж (906 абонентів) від газорозподільної системи,Зеленівська селищна ради

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати Публічному акціонерному товариству «Херсонгаз» у користування та обслуговування газові мережі згідно переліку, зазначеному у додатку (додається), які знаходяться у комунальній власності для забезпечення технічного обслуговування, ремонту та безпечної експлуатації.
2. Передача газових мереж для забезпечення технічного обслуговування, ремонту та безпечної експлуатації, не спричиняє передачу ПАТ «Херсонгаз» права власності на ці газові мережі.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв*язку (Юхно О.В.) та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

Додаток

357

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту