Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 06/11-5

Проект рішення 06/11-5

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

29.11.2018 №

Про передачу в постійне
користування КП « Теплокомунгосп»
земельної ділянки

З метою забезпечення ефективного використання земельних ділянок під об’єктами водопостачання, розглянувши звернення директора КП «Теплокомунгосп» Черепіна В.І. від № , враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, статтями 12,92,123,125,126 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Передати комунальному підприємству «Теплокомунгосп» (код ЄДРПОУ 33391226) в постійне користування із земель комунальної власності (категорія земель- землі водного фонду) земельну ділянку площею 3600 кв.м., яка знаходиться за межами населеного пункту с. Богданівка - для розміщення та обслуговування артезіанської свердловини № 357.
Кадастровий номер земельної ділянки 6510165600:04:001:0273.
2.Рекомендувати комунальному підприємству « Теплокомунгосп» використання земельної ділянки, в зоні суворого режиму артезіанських свердловин та санітарно-захисній зоні артезіанських свердловин, здійснювати в режимі обмеженої господарської діяльності, дотримуватись вимог статей 96,113 Земельного кодексу України та статті 93 Водного кодексу України.
3.Зобов׳язати керівника комунального підприємства «Теплокомунгосп» Черепіна В.І. у двохмісячний термін із моменту прийняття рішення оформити у визначеному порядку документи, що засвідчують право постійного користування земельними ділянками, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту