Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №59

Рішення №59

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

04.12.2018 № 59

Про погодження програми «Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради на 2019 рік»
З метою утримання в належному стані території селищної ради, раціонального використання та охорони об*єктів зовнішнього благоустрою, створення умов щодо захисту і відновлення сприятливого для життєдіяльності людини довкілля, згідно статті 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», «Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Зеленівської селищної ради», затверджених рішенням селищної ради від 30.09.2011 №127, керуючись підпунктами 7, 11 частини «а» статті 30, підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити програму «Організація робіт з благоустрою та наведення санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради на 2019 рік» ( додається).
2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.) та винести на затвердження селищної ради.

Керуючий справами (секретар) виконкому Т.Г. Харченко

Додаток

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту