Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №61

Рішення №61

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

04.12.2018 № 61

Про погодження програми
«Соціально - економічний розвиток території Зеленівської селищної ради
на 2019 рік»

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні, з метою розвитку території селищної ради, підвищення соціально – економічного рівня закладів, що перебувають у комунальній власності територіальної селищної громади, виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Погодити програму «Соціально-економічний розвиток території Зеленівської селищної ради на 2019 рік » (додається ).
2.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.) та винести на затвердження селищної ради.


Керуючий справами (секретар) виконкому Т.Г. Харченко

ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому
Зеленівської селищноїради
04.12.2018 № 61

Програма
соціально-економічного розвитку території Зеленівської селищної ради
на 2019 рік

1. Продовження робіт з розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування) селища Сонячне, сіл Богданівка та Петрівка.
2. Капітальний та поточний ремонти мереж вуличного освітлення в смт Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка:
3. Поточний (ямковий) ремонт доріг з асфальтним покриттям в селищі Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
4. Поточний ремонт доріг з насипним покриттям в селищі Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
5. Субвенція на придбання паливно – мастильних матеріалів для пожежних автомобілів районного пожежно – рятувального підрозділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.
6. Розроблення проектно – кошторисної, дозвільної та експертної документації з проведення капітального ремонту водопропускної дамби по вулиці Першотравневій в смт Зеленівка (в районі Центрального кладовища).
7. Розроблення проектно – кошторисної, дозвільної та експертної документації з проведення капітального ремонту системи опалення приміщень спортзалу будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52.
8. Розроблення документації по встановленню (відновленню) меж селища Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
9. Завершення робіт по розробці нормативно – грошової оцінки земель населеного пункту Зеленівка.

З метою створення умов для соціального захисту населення, підтримки інвалідів, ветеранів ВВВ, воїнів інтернаціоналістів, розвитку фізичної культури та спорту, благоустрою території ради, Зеленівською селищною радою розроблено низку програм на 2019 рік, а саме: «Ветеран», «Забезпечення підтримки інвалідів на території Зеленівської селищної ради», «Організації роботи спортивних заходів в селищі Зеленівка», «Органів самоорганізації сільських комітетів в селах Сонячне, Богданівка, Петрівка Зеленівської селищної ради в межах їх територій», «Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради».

Керуючий справами (секретар) виконкому Т.Г. Харченко

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту