Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLVІІ сесія Рішення №421

Рішення №421

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.12.2018 № 421

Про переукладення договору
оренди комунального майна
з КП «Теплокомунгосп»

У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди комунального майна від 22.02.2016, згідно листа КП «Теплокомунгосп» від 19.11.2018 № 237/1, керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, відповідно до пункту 5 Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна згідно рішення селищної ради від 25.09.2009 №464 «Про питання передачі комунального майна в оренду», на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та комісії з питань бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Зеленівської селищної ради переукласти договір з КП «Теплокомунгосп» строком на 2 роки 11 місяців.
1.1. Голові Зеленівської селищної ради Семчишиній О.О. переукласти договір оренди комунального майна з КП «Теплокомунгосп».
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.)та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

421

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту