Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLVІІ сесія Рішення №427

Рішення №427

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.12.2018 № 427

Про надання дозволу на розробку
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення (відновлення)
меж земельної ділянки в натурі
(на місцевості)

Розглянувши заяву гр. Пижик Н.В., правоустановчі документи на домоволодіння, відповідно до статей 12,40,118,121 Земельного кодексу України, статей 20,25,55 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл Пижик Наталі Валеріївні на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1233 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: смт Зеленівка, вул. 2 Нижня, 33, для передачі вказаної земельної ділянки у власність відповідно до чинного законодавства.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./ .

Селищний голова О.С.Семчишина

427

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту