Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 03/01-2

Проект рішення 03/01-2

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.01.2019 №

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої частиною вулиць Першотравнева - Миру та провулків Вузький-Першотравневий.

На підставі клопотання Гусарова А.М., відповідно до статей 10 та 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, керуючись пунктом 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Розробити містобудівну документацію – детальний план території, обмеженої частиною вулиць Першотравнева - Миру та провулків Вузький - Першотравневий з метою зміни цільового призначення частини земельної ділянки площею 100 кв.м. для розміщення перукарні і магазину промтоварів, із земель приватної власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд /присадибна ділянка/ по вул. Першотравневій,4 в смт Зеленівка.
2.Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Зеленівської селищної ради (далі – Замовник).
3.Замовникові забезпечити розроблення, погодження та подання на затвердження завершеного проекту містобудівної документації відповідно до вимог чинного законодавства України.
4.Фінансування робіт із розроблення зазначеного вище детального плану території здійснити за рахунок коштів Гусарова Анатолія Миколайовича.
5.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб - сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
6.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту