Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 03/01-4

Проект рішення 03/01-4

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.01.2019 №

Про внесення змін до деяких
пунктів рішень селищної ради
та визнання такими, що втратили
чинність деякі пункти рішень
селищної ради.

Розглянувши заяви громадян, відповідно до статті 12 Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до пункту 2 додатку рішення селищної ради від 29.11.2018 № 403 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою» а саме: стовбець 6 замість площі «орієнтовно 950» читати «1082», яка пропонується для відведення у власність гр. Осадчому В.О., в зв’язку з визначенням фактичних розмірів земельної ділянки.
2. Вважати такими, що втратили чинність:
2.1. пункт 15 додатку до рішення селищної ради від 29.01.2010 № 528 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо передачі у власність земельних ділянок для безкоштовного оформлення державних актів» стосовно надання дозволу гр. Лаптєву В.Г.
2.2. пункт 16 додатку до рішення селищної ради від 29.01.2010 № 528 «Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій щодо передачі у власність земельних ділянок для безкоштовного оформлення державних актів» стосовно надання дозволу гр. Лаптєвій Н.І.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту