Публічна інформація

Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №02

Рішення №02

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

15.01.2019 № 02
Про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської
селищної ради за 2018 рік

Розглянувши аналітичні матеріали про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради, керуючись Законом України «Про звернення громадян», підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 2018 рік взяти до відома (додається).
2. Визнати, що виконком Зеленівської селищної ради вживає необхідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вирішення найактуальніших питань життєдіяльності територіальної громади Зеленівської селищної ради.
3. Спеціалістам виконкому Зеленівської селищної ради:
3.1. Надалі забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів.
3.2. Посилити відповідальність за результативність розгляду звернень громадян, приділяючи особливу увагу зверненням пільгових, соціально незахищених категорій громадян та тих, які неодноразово звертаються до виконкому Зеленівської селищної ради.
4. Рішення виконкому Зеленівської селищної ради від 02.10.2018
№ 47 «Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 9 місяців 2018 року» вважати таким, що втратило чинність.
5. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. висвітлити зміст даного рішення на офіційному веб-сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
Селищний голова О.С. Семчишина


Погоджено
Рішення виконкому селищної ради
15.01.2019 № 02

Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 2018 рік

За 2018 рік до установи виконкому Зеленівської селищної ради звернулося 3084 громадян, що на 102 особи більше, ніж в 2017 році за аналогічний період. Провівши статистично-аналітичний аналіз роботи виконавчого комітету щодо звернень громадян, виявлено, що в їх зверненнях порушувалися питання соціально-побутових проблем, індивідуального будівництва та благоустрою, присвоєння поштової адреси, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, розглядалися заяви по земельним питанням, реєстрації актів цивільного стану, щодо вирішення нотаріальних дій, також звернення щодо оформлення субсидій.
Вирішенню соціальних проблем мешканців, які проживають на території Зеленівської селищної ради, сприяла програма «Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради на 2018 рік».
За наданням матеріальної допомоги за 2018 рік звернулося 240 громадян. Згідно програми надано матеріальної допомоги на суму 204200,00 грн. (двісті чотири тисячі двісті гривень).
Протягом 2018 року було зареєстровано 11 звернень громадян на особистому прийомі селищного голови.
По земельним питанням надійшло – 208 заяв (за аналогічний період 2017 року надійшло – 132 заяви від громадян), із них:
- 52 заяви на розробку проекту землеустрою;
- 75 заяв про затвердження проекту землеустрою;
- 3 заяви про поновлення терміну дії договору оренди;
- 2 заяви про припинення дії договору оренди;
- 40 заяв про виділення земельної ділянки для індивідуального будівництва, як учасникам АТО;
- 17 заяв про внесення змін до деяких пунктів рішень селищної ради;
- 19 заяв - інші земельні питання.
За 2018 рік проведено 7 реєстрацій шлюбу, видано 16 свідоцтв про народження та 31 свідоцтво про смерть, за здійсненням нотаріальних дій (доручень) звернулося 130 осіб.
За довідками про склад сім’ї та місце проживання звернулося - 1565 осіб, про наявність земельних ділянок - 440 осіб, про перейменування вулиць - 43 особи, про надання адресної допомоги для придбання твердого палива та скрапленого газу – 25 осіб.
По питанням присвоєння поштової адреси, індивідуального будівництва та благоустрою, видачі технічних умов газифікації житлового будинку, про надання дозволу на проведення земельних робіт, пов’язаних з ремонтом лінії водопроводу, та іншим питанням за 2018 рік звернулося 89 осіб, стосовно пасажирських перевезень – 3 особи.
Протягом 2018 року було зареєстровано 254 депутатських актів підтверджень та обстежень умов проживання громадян.
На даний час до виконкому Зеленівської селищної ради надійшли 5 скарг від громадян. Всі скарги розглянуті та своєчасно надані відповіді.
За 2018 рік до виконкому надійшло 10 запитів згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та 7 запитів згідно Закону України «Про звернення громадян». На всі запити своєчасно були надані відповіді.
До виконкому Зеленівської селищної ради за 2018 рік зверталися учасники ВВВ та учасники війни, учасники АТО, ветерани праці та пенсіонери, особи з інвалідністю.
Заяви надходять в письмовому вигляді та в усній формі, переважно особисто громадянами.
Прийом ведеться щоденно. Обмежень по прийому громадян не має.
Постійно здійснюється контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян.

Спеціаліст І категорії І.А. Дехканова

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту