Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання ХLVІІІ сесія Рішення №436

Рішення №436

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.01.2019 № 436

Про припинення
терміну дії договору
оренди земельної
ділянки

Розглянувши заяви громадян, відповідно до статей 12,93,141 Земельного кодексу України, статей 31 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Припинити термін дії договору оренди, укладеного Зеленівською селищною радою з громадянами Бахман Ю.В., Бахман О.Ю., Мартинюк С.М., Дяченко С.М. - на земельну ділянку загальною площею 0,2390 га, яка надавалася для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, що розташована за адресою: смт Зеленівка, вул.Степова,10 а, на підставі ст. 31 Закону України «Про оренду землі» – набуття права власності на частину житлового будинку іншими особами. Договір оренди зареєстрований в Управлінні Держкомзему м. Херсона Херсонської області від 24.11.2011 за № 651010004000446.
Кадастровий номер земельної ділянки - 6510165600:04:092:0017.
2.Спеціалісту - землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. підготувати угоду про припинення терміну дії договору оренди, зазначеному у пункті 1 цього рішення.
3.Громадянам Бахман Ю.В., Бахман О.Ю., Мартинюк С.М., Дяченко С.М. відповідно до вимог чинного законодавства:
3.1.Здійснити державну реєстрацію угоди про припинення права оренди на земельну ділянку.
3.2.Звернутися до ГУ ДФС у Херсонській області для здійснення повного розрахунку по орендній платі за період включно до моменту державної реєстрації угоди про припинення права оренди земельної ділянки.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

r436

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту