Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 01/02-7

Проект рішення 01/02-7

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

22.02.2019 №
Про надання дозволуна розробку
проекту землеустрою щодо
відведенняземельної ділянки
у спільну часткову власність

Розглянувши заяву Маценка М.Л., Маценка В.Л., Маценка А.Л., відповідно до статей 12,22,791, 87, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищнарада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати Маценку Миколі Леонідовичу, Маценку Василю Леонтійовичу, Маценку Анатолію Леонідовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 3,74 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності КСП «Овочевий» та розташовані на території Зеленівської селищної ради, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 16.11.2018 року на земельну частку (пай), посвідченого на підставі Сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ХС №017840, зареєстрованого у Книзі реєстрації сертифікатів 26.12.1997 за № 346.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.
Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту