Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 01/02-11

Проект рішення 01/02-11

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХLІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

22.02.2019 №

Звіт голови Зеленівської селищної ради
про роботу виконавчого комітету
за 2018 рік.

Заслухавши та обговоривши звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2018 рік, селищна рада відмічає, що депутатами, членами виконкому, працівниками апарату виконкому селищної ради проводилася належна робота щодо розвитку та благоустрою населених пунктів Зеленівської селищної ради. Своєчасно визначалися цілі та пріоритети щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади, приймалися заходи щодо підтримки найуразливіших верств населення, покращення рівня життя громадян на території Зеленівської селищної ради. Керуючись пунктом 9 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Звіт голови Зеленівської селищної ради про роботу виконавчого комітету за 2018 рік затвердити (додається).
2. Депутатам Зеленівської селищної ради, членам виконавчого комітету та працівникам установи апарату виконкому в 2019 році:
2.1. Продовжити роботу щодо подальшого соціального та економічного розвитку територіальної громади селищної ради, покращення благоустрою населених пунктів та поліпшення умов проживання громадян на території селищної ради.
2.2.Виконувати заходи щодо наповнення, економного і раціонального використання коштів селищного бюджету в 2019 році та забезпечення реалізації рішення селищної ради від 18.12.2018 № 416 «Про селищний бюджет на 2019 рік».
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії Зеленівської селищної ради VІІ скликання.


Селищний голов О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту