Головна Публічна інформація Повідомлення про початок процедури розгляду заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації «Генерального плану селища Сонячне, Зеленівськоїселищної ради Дніпровського району м. Херсона».

Повідомлення про початок процедури розгляду заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації «Генерального плану селища Сонячне, Зеленівськоїселищної ради Дніпровського району м. Херсона».

Виконавчий комітет Зеленівської селищної ради відповідно до вимог статті 10 розділу ІІІ Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськост, оприлюднює Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки до проекту містобудівної документації –Генерального плану селища Сонячне.

Строк громадського обговорення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (до вищезазначеного проекту) становить 15 днів з дати даної публікації.
Зауваження і пропозиції до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки приймаються в письмовій формі протягом зазначеного строку в адмінбудівлі селищної ради за адресою: смт Зеленівка, вул. Л.Українки,7.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Ліпська Любов Іванівн, спеціаліст-землевпорядник І категорії .