Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №12

Рішення №12

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

05.03.2019 № 12

Про затвердження на 2019 рік переліку об*єктів
та видів робіт, на яких порушники повинні будуть
виконувати безоплатні громадські (суспільно корисні) роботи

Розглянувши запит від начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області від 29.12.2018 року № 1154/30/4-18, зареєстрований виконкомом селищної ради за № 15/02-19, керуючись статтями 11, 30, 38, 52, 59 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів» № 2234-VIII від 07.12.2017 року, на виконання вимог статей 301 , 3211 та 3251 КУпАП, виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити на 2019 рік перелік об*єктів та видів робіт, на яких порушники повинні будуть виконувати безоплатні громадські (суспільно корисні) роботи згідно додатку до рішення (додається).
2. Встановити наступні види безоплатних громадських (суспільно корисних) робіт:
- прибирання доріг, вулиць, скверів, бульварів, інших територій;
- роботи з озеленення селища;
- малярні роботи на об’єктах благоустрою;
- очищення об’єктів благоустрою від несанкціонованої реклами, об'яв, бруду тощо.
3.Затвердити підприємства, на об’єктах яких здійснюється виконання безоплатних суспільно корисних робіт: КП «Теплокомунгосп» та виконавчий комітет Зеленівської селищної ради.
4. Директору КП «Теплокомунгосп» Черепіну В.І.:
4.1. Призначити відповідальну особу за виконанням визначених суспільно-корисних робіт порушниками.
4.2. Ознайомлювати порушників під підпис з правилами техніки безпеки і вести контроль за виконанням визначених робіт.
4.3. Вести облік відпрацьованих годин та щомісячно інформувати начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області про кількість відпрацьованих годин і їх ставлення до праці.

4.4. Своєчасно повідомляти начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області про ухилення порушників від відбування адміністративного стягнення у виді громадських (суспільно-корисних) робіт, а також переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі у нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.
4.5. Громадські роботи правопорушникам виконувати не більше як чотири години на день, у вільний від основної роботи чи навчання час.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради Уманського О.Г..

Селищний голова О.С. Семчишина.

Додаток

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту