Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання L сесія Рішення №464

Рішення №464

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
L СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2019 № 464

Про надання дозволу на розробку
проекту землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у власність

Розглянувши заяву Обозної Н.М., відповідно до статей 12,22,791, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати Обозній Наталії Михайлівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 3,74 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності КСП «Овочевий» та розташовані на території Зеленівської селищної ради, згідно Сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ХС №020576, виданого на підставі рішення Херсонського міськвиконкому від 17.11.1998 р. №616 та зареєстрованого у Книзі реєстрації сертифікатів від 26.11.1998 за № 1877.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

r464

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту