Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання L сесія Рішення №465

Рішення №465

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
L СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2019 № 465

Про надання дозволу на розробку
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки
у спільну часткову власність

Розглянувши заяву Кучеренка С.Б., Кучеренка О.Б. , відповідно до статей 12,22,791, 87, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати Кучеренку Сергію Борисовичу, Кучеренку Олександру Борисовичу дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 3,74 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності КСП «Овочевий» та розташовані на території Зеленівської селищної ради, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 14.12.2018 року, свідоцтва про право на спадщину за заповітом від 20.11.2018 року, свідоцтва про право на спадщину за законом від 20.11.2000 року, посвідчених на підставі Сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ХС №019275, зареєстрованого у Книзі реєстрації сертифікатів від 14.01.1998 за № 1280.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

r465

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту