Публічна інформація

Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання L сесія Рішення №468

Рішення №468

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
L СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.03.2019 № 468

Про надання дозволу на розробку
проекту землеустрою щодо
відведення земельної ділянки
у спільну часткову власність

Розглянувши заяву Довгань Г.В., Дудки Ю.В., відповідно до статей 12,22,791, 87, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати Довгань Ганні Володимирівні, Дудкі Юлії Володимирівні дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 3,74 умовних кадастрових гектарів для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності КСП «Овочевий» та розташовані на території Зеленівської селищної ради, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 15.09.2015 року, посвідченого на підставі Сертифікату на право на земельну частку (пай) серія ХС № 018792, зареєстрованого у Книзі реєстрації сертифікатів від 04.01.1998 за № 798.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

r468

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту