Публічна інформація

Нові оголошення

Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 01/04-2

Проект рішення 01/04-2

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

__ .04.2019 №

Про надання дозволу КП «Теплокомунгосп»
на подовження строку кредитного договору

З метою своєчасного усунення аварійних ситуацій на підприємстві та запобігання виникнення штрафних санкцій за несвоєчасну сплату спожитої електроенергії, розглянувши лист комунального підприємства “Теплокомунгосп”, зареєстрований виконкомом селищної ради від за №137/02-18 , керуючись статтею 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству “Теплокомунгосп” подовжити з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” (КОД ЄДРПОУ 3440110960) кредитний договір № 190/2018/ХОД-МСБ-О про надання кредиту на умовах овердрафту від 12.04.2018 р. у сумі, що не перевищує 120000,00 грн. (сто двадцять тисяч грн. 00 коп.) на строк 12 місяців на умовах, визначених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” .
2. Уповноважити директора КП “Теплокомунгосп” Черепіна Валерія Івановича підписати з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” додаткову угоду до кредитного договору № 190/2018/ХОД-МСБ-О від 12.04.2018 р., інші договори та документи, що забезпечуватимуть виконання зобов’язань КП “Теплокомунгосп” згідно умов цього кредитного договору, визначених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК”
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua).
4. Контроль за виконання рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.).

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту