Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 01/04-9

Проект рішення 01/04-9

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2019 №

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої частиною вулиць: Лермонтова – Ботанічна -Квіткова

На підставі клопотання Глинської Н.А., відповідно до статей 10 та 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, керуючись пунктом 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищнарада

В И Р І Ш И Л А:

1.Розробити містобудівну документацію – детальний план території, обмеженої частиною вулиць: Лермонтова-Ботанічна-Квіткова загальною площею 0,5 га, з метою зміни цільового призначення земельних ділянок (приватної власності) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд /присадибні ділянки/, які розташовані за адресою: смт Зеленівка, вул. Лермонтова,28:
- ділянка № 1- площею 533 кв.м. (кадастровий номер 6510165600020010759) для будівництва автомийки самообслуговування з офісом;
- ділянка № 2- площею 493 кв.м. (кадастровий номер 6510165600020010758) для будівництва магазину промислових товарів.
2.Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Зеленівської селищної ради (далі – Замовник).
3.Замовникові забезпечити розроблення, погодження та подання на затвердження завершеного проекту містобудівної документації відповідно до вимог чинного законодавства України.
4.Фінансування робіт із розроблення зазначеного вище детального плану території здійснити за рахунок коштів Глинської Надії Анатоліївни.
5.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
6.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту