Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LI сесія Рішення №472

Рішення №472

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я
23.04.2019 № 472

Про надання дозволу КП “Теплокомунгосп”
на укладання договору щодо отримання кредиту
на умовах овердрафту

З метою своєчасного усунення аварійних ситуацій на підприємстві та запобігання виникнення штрафних санкцій за несвоєчасну сплату спожитої електроенергії, розглянувши лист комунального підприємства “Теплокомунгосп” (ЄДРПОУ 33391226), на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку , керуючись статтею 25, частиною 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл комунальному підприємству “Теплокомунгосп” на встановлення ліміту овердрафту в сумі 120 000,00 гривень строком до 12 місяців, шляхом укладання з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” (КОД ЄДРПОУ 3440110960) договору про надання кредиту у формі овердрафту у сумі, що не перевищує 120000,00 грн (сто двадцять тисяч грн. 00 коп.) на строк до 12 місяців на умовах, визначених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” .
2.Уповноважити директора КП “Теплокомунгосп” Черепіна Валерія Івановича укласти та підписати договір з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК” про надання кредиту на умовах овердрафту на суму, що не перевищує 120000,00 гривень на строк до 12 місяців, інші договори та документи, що забезпечуватимуть виконання зобов’язань КП “Теплокомунгосп” згідно умов договору про надання кредиту на умовах овердрафту, визначених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ АКЦІОНЕРНИМ БАНКОМ “УКРГАЗБАНК”.
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua).
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.)

Секретар ради Т.Г. Харченко

472

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту