Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LI сесія Рішення №473

Рішення №473

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2019 № 473
Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП “Теплокомунгосп” на
території Зеленівської селищної ради


Розглянувши звернення комунального підприємства «Теплокомунгосп», відповідно до наказу Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 15 листопада 2004 року № 205 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 червня 2014 року № 179 «Про затвердження Порядку розроблення та затвердження технологічних нормативів використання питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення», методики розрахунку технологічних втрат питної води підприємствами, які надають послуги з централізованого водопостачання, затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 25 червня 2014 року № 181, керуючись статтями 25, 26, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И ЛА:

1.Затвердити поточні індивідуальні технологічні нормативи використання питної води для комунального підприємства «Теплокомунгосп» на рівні 278,85 метрів кубічних на 1000 метрів кубічних піднятої води (розрахунки додаються).
2. Строк дії встановлених поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для комунального підприємства «Теплокомунгосп » - п’ять років з дати прийняття цього рішення.
3. Визнати таким, що втратило чинність рішення селищної ради від 31.01.2013 № 336 «Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води на території Зеленівської селищної ради».
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua).
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку.
(Юхно О.В.).

Секретар ради Т.Г. Харченко

473

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту