Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LI сесія Рішення №476

Рішення №476

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2019 № 476

Про відмову в наданні дозволу громадянам
на розроблення проектів землеустрою щодо
відведення у власність земельних ділянок
для будівництва та обслуговування жилих
будинків, господарських будівель і споруд
(присадибні ділянки)

Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12,39,118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) наступним громадянам:
1.1. Ковальчуку Олександру Анатолійовичу – орієнтовною площею 1500 кв. м, по вул. Таврійській, б/н, в смт Зеленівка, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України.
1.2. Гаврашенку Антону Дмитровичу – орієнтовною площею 1500 кв. м, по вул. Таврійській, б/н, в смт Зеленівка, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України.

2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.)
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Секретар ради Т.Г. Харченко

476

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту