Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LI сесія Рішення №480

Рішення №480

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

23.04.2019 № 480

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки в оренду
гр. Глущенку П.А. Глущенко О.Л.

Розглянувши заяву гр. Глущенка П.А., Глущенко О.Л., проект землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (під кафе-магазином з літнім майданчиком), відповідно до статей 12,39,93,123, 124,125,126 Земельного кодексу України, статей 20, 22, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення в оренду гр. Глущенку П.А., Глущенко О.Л., земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (під кафе-магазином з літнім майданчиком) загальною площею 363 кв.м. в т.ч.: 250 кв.м. - під кафе-магазином, 113 кв.м. - під благоустрій прилеглої території, по вул. Першотравнева,7-а в смт Зеленівка, із земель комунальної власності.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:02:001:0805.
2.Передати гр. Глущенку П.А., Глущенко О.Л. в оренду земельну ділянку для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (під кафе-магазином з літнім майданчиком) зазначену у пункті 1даного рішення.
3.Громадянам Глущенку П.А., Глущенко О.Л., у місячний термін із моменту прийняття рішення надати до виконавчого комітету селищної ради документи для укладення договору оренди земельної ділянки, а спеціалісту землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І, у місячний термін із моменту надання документів, підготувати проект договору оренди земельної ділянки.
4.Громадянам Глущенку П.А., Глущенко О.Л., протягом трьох місяців із моменту прийняття селищною радою рішення, зареєструвати право оренди земельної ділянки в установленому законом порядку відповідно до статей 125, 126 Земельного кодексу України.
5.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
6.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Секретар ради Т.Г. Харченко

r480

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту