Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект ріщення 15/04-3

Проект ріщення 15/04-3

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я07.05.2019 №

Про затвердження заходів щодо попередження пожеж
у період підготовки, збирання, переробки та зберігання
нового врожаю зернових та грубих кормів в 2019 році на
території Зеленівської селищної ради

З метою забезпечення попередження пожеж у період підготовки, збирання, переробки та зберігання нового врожаю в 2019 році, взявши до уваги протокол № 4 засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 29.03.2019 року, лист голови Дніпровської районної у місті Херсоні ради від 28.04.2019 № 2-50/527 про вжиття заходів щодо забезпечення протидії пожежам в природних екосистемах та у період підготовки, збирання врожаю, зареєстрованого виконавчим комітетом Зеленівської селищної ради за № 139/02-17 від 01.04.2019 року, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи щодо попередження пожеж у період підготовки, збирання, переробки та зберігання нового врожаю зернових та грубих кормів в 2019 році на території Зеленівської селищної ради ( заходи додаються ).
2. Спеціалісту землевпоряднику І категорії виконкому селищної ради Ліпській Л.І.., довести дане рішення до відома керівників фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств, установ, власників земельних ділянок.
3. Контроль за виконанням заходів покласти на інспекторів Дніпровського РВ УДСНС України в Херсонській області, заступника селищного голови з питань діяльності виконкому селищної ради Уманського О.Г. та спеціаліста землевпорядника І категорії виконкому селищної ради Ліпську Л.І..
4. Відповідальність за виконання заходів покласти на керівників фермерських господарств, сільськогосподарських підприємств, установ, власників земельних ділянок та орендарів.


Селищний голова О.С. Семчишина

Додаток

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту