Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 03/06-3

Проект рішення 03/06-3

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.06.2019 №

Про внесення змін до заходів програми
«Організація селищних культурно-масових
або святкових заходів та участь селищних
колективів у фестивалях» на 2019 рік,
затвердженої рішення селищної ради
від 18.12.2018 № 414

У зв*язку із перенесенням заходу «Участь у відкритому фестивалі народної творчості «Душа Півдня» Херсонським обласним центром народної творчості з травня на вересень місяць 2019 року, враховуючи лист директора будинку культури селища Зеленівка Киливник В.Ф., зареєстрований виконавчим комітетом за № 208/02-19 від 20.05.2019, керуючись статтею 25, пунктом 22 частини першої статті 26, статтею 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до заходів програми «Організація селищних культурно-масових або святкових заходів та участь селищних колективів у фестивалях» на 2019 рік , а саме: пункт 6 заходів програми «Участь у відкритому фестивалі народної творчості «Душа Півдня» перенести з травня на вересень місяць 2019 року та затвердити заходи програми у новій редакції, що додаються.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб - сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

 Додаток

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту