Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LІІI сесія Рішення №498

Рішення №498

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.06.2019 № 498

Про внесення змін до програми
«Соціально-економічний розвиток території
Зеленівської селищної ради на 2019 рік»,
затвердженої рішенням селищної ради
від 18.12.2019 року № 415 зі змінами

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно рекомендації постійної депутатської комісії з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести та затвердити зміни до програми «Соціально - економічний розвиток території Зеленівської селищної ради на 2019 рік», затвердженої рішенням селищної ради від 18.12.2019 року № 415, а саме: доповнити програму пунктом 11 наступного змісту:
- «Капітальний ремонт частини парапету покрівлі будівлі за адресою: смт Зеленівка, вулиця Молодіжна, 52».
2.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів ( Красько О.І.).


Селищний голова О.С. Семчишина

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення
Зеленівської селищної ради
25.06.2019 № 498

Програма
соціально-економічного розвитку території Зеленівської селищної ради
на 2019 рік

1. Продовження робіт з розроблення містобудівної документації (генеральних планів та планів зонування) селища Сонячне, сіл Богданівка та Петрівка.
2. Капітальний та поточний ремонти мереж вуличного освітлення в смт Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка:
3. Поточний (ямковий) ремонт доріг з асфальтним покриттям в селищі Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
4. Поточний ремонт доріг з насипним покриттям в селищі Зеленівка, селищі Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
5. Субвенція на придбання паливно – мастильних матеріалів для пожежних автомобілів районного пожежно – рятувального підрозділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.
6. Розроблення проектно – кошторисної, дозвільної та експертної документації з проведення капітального ремонту водопропускної дамби по вулиці Першотравневій в смт Зеленівка (в районі Центрального кладовища).
7. Розроблення проектно – кошторисної, дозвільної та експертної документації з проведення капітального ремонту системи опалення приміщень спортзалу будівлі за адресою: смт. Зеленівка, вул. Молодіжна, 52.
8. Розроблення документації по встановленню (відновленню) меж селища Сонячне, селах Богданівка та Петрівка.
9. Завершення робіт по розробці нормативно – грошової оцінки земель населеного пункту Зеленівка.
10. Капітальний ремонт частини фасаду будівлі за адресою: смт Зеленівка, вулиця Молодіжна, 52.
11. Капітальний ремонт частини парапету покрівлі будівлі за адресою: смт Зеленівка, вулиця Молодіжна, 52.
З метою створення умов для соціального захисту населення, підтримки інвалідів, ветеранів ВВВ, воїнів інтернаціоналістів, розвитку фізичної культури та спорту, благоустрою території ради, Зеленівською селищною радою розроблено низку програм на 2019 рік, а саме: «Ветеран», «Забезпечення підтримки інвалідів на території Зеленівської селищної ради», «Організації роботи спортивних заходів в селищі Зеленівка», «Органів самоорганізації сільських комітетів в селах Сонячне, Богданівка, Петрівка Зеленівської селищної ради в межах їх територій», «Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради».


Селищний голова О.С. Семчишина

498

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту