Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 02/07-3

Проект рішення 02/07-3

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_____________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.07.2019 №

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості Акціонерному Товариству «Херсонгаз»

Розглянувши клопотання Акціонерного Товариства (АТ) «Херсонгаз», технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості), відповідно до статей 12, 93, 100, 122, 123, 124 Земельного кодексу України, статей 20, 22, 50, 551 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада,

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити Акціонерному Товариству «Херсонгаз» технічну документацію із землеустрою щодо відновлення (встановлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) площею 0,0112 га під розміщення ГРП-Зеленівка для регулювання тиску газу у діючому газопроводі розташованої за адресою: вул. І.Мазепи (колишня вул. Кірова), смт Зеленівка Дніпровського району м. Херсона, із земель що перебувають в постійному користуванні ВАТ по газопостачанню та газифікації «Херсонгаз» на підставі державного акту ІІ-ХС № 002270 від 31.10.2001р.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту